Havalanı Transfer

Airport-Hotel Transfer

Havalimanı Transfer Yeşilköy FlyGo Turkey olarak, partner olduğumuz oteller ile çalışmaktayız. Ayrıca bizi istediğiniz zaman arayıp rezervasyon yapabilir ve araç ayarlayabilirsiniz. İstanbul’un her bölgesinde araçlarımız vardır. Sizi havalanından alır, gideceğiniz yere bırakırız ya da otelinizden alır havaalanında bırakırız.FlyGo Turkey olarak, şoförlerimizin hepsi yabancı dil bildiği gibi, aynı zamanda hepsi eğitimli personeldir. Tüm sağlık testlerinden geçirilerek hizmet vermekteyiz. Araçlarımızda konfor üst düzeyde olup, trafiğe takılmadan yolculuk esaslarımızdan biridir.
Sizleri havalimanında karşılıyor özel konforlu araçlarımızla istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Konakladığınız otelden, gideceğiniz noktaya ulaşmak için özel araç konforunda hizmet sunuyoruz.Özel misafirleriniz için etkileyici bir transfer hizmeti sunmak artık hayal değil.

İstanbul Havaalanı Transfer

Araçlarımızın hepsi yeni olduğu gibi, tüm İstanbul’u bilen ve hızlı şekilde hizmet edebilmektedirler. Size en uygun fiyatı en kaliteli hizmet ile sunma amacındayız.
Havalimanı transfer hizmetimizi Mercedes Vito, Mercedes Sprinter ve diğer lüks araçlarımız ile yapmaktayız. Güler yüzlü ve tecrübeli personelimiz bulunduğunuz yerden sizi alarak havalimanına götürebilir. Aynı şekilde havalimanı iç ve dış hatlar çıkış kapısında sizi bekleyerek araca kadar eşlik ederek otel ya da evinize sizi götürebilir. Ulaşım için en iyi ve güvenli yol güzergahını seçecek olan aracımızda siz değerli yolcularımızın en iyi şekilde seyahat etmesi için çalışmaktayız. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) transfer ve İstanbul Havalimanı (IST) transfer hizmetlerini sağlamaktayız. Vip araçlarımızdan istediğiniz ile seyahat edebilirsiniz. İstanbul yeni havalimanı transfer fiyatları gidilecek konuma ve seçilen araca göre değişir. Bunun için bize ulaşmanız yeterlidir.
5 Yıldan fazladır bir tecrübe ve Türsab onaylı firmamız ile sizi ve ailenizi güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Yeni yerimizde havalimanı transfer yeşilköy ile ok iş hanında.
Bizi Arayın