Helikopter Kiralama

Helikopter Kiralama

Helikopter Kiralama hizmetimiz ile, Özel uçuşların tüm bileşenleri, gereksinimlerinize uygun hale getirilir ve sadece size özel hizmet veren seyahat danışmanları tarafından düzenlenip, kontrol edilir.

Özel Günlerinizde Ve İş Seyahati İçin Helikopter Hizmeti

Konforlu ve Lüks Bir Yolculuk: Özenle hazırlanan gurme lezzetler, profesyonel kabin hizmetleri, uçak içi multimedya kaynakları, ihtiyaç duyduğunuz rahat bir yatak… Aradığınız tüm imkanları özel jetlerde bulabilirsiniz.

Özel Hayatın Gizliliği ve Güvenlik: Özel jet ve helikopter yolculukları, özel hayatınızın gizliliğini garanti eder. Uçuşunuzun her aşamasında güvenliğiniz için tüm önlemler alınır.

VIP Terminal Erişimi: Uçağa gitmeden önce özel olarak tasarlanmış, konforun ve kalitenin ön planda tutulduğu bekleme salonlarında, kalabalıktan uzakta sakin bir ortamda dinlenme imkanı. Aynı zamanda özel terminallerde kalkışa planlanmış bir hizmet uçuşundan daha yakın bir şekilde check-in yapabileceğiniz anlamına gelir.

Zaman Tasarrufu: Özel terminal hizmetleri sayesinde gecikmeleri en aza indirgeyip uçuşunuzdan birkaç dakika önce uçağa binebilirsiniz.

Uluslararası Güvenlik Protokolleri: Uçak kiralama konusunda özel jetler konforlu olduğu kadar güvenli mi? sorusu en çok merak edilen konular başında yer alıyor. Özel jetlerin tüm bakım ve kontrolleri Türkiye ve Avrupa sivil havacılık otoritelerinin denetlemesi ve kontrolünde yapılıyor. Kokpit ekipleri (pilot ve yardımcı pilot) havacılık otoritelerince belirtilen uçuş saatlerini tamamlamış olup, eğitim ve sağlık kontrollerini de eksiksiz yerine getirmektedirler.

Kişisel Seyahat Danışmanları: Size özel hizmet veren seyahat danışmanları, ikram menünüzden, uçuşunuzda yapacağınız son dakika değişikliklerine kadar ihtiyacınız olabilecek her türlü konuda size destek vermek için 7/24 hizmetinizdedir.

Tercih Edildiği Durumlar

  • Siyasi ve Benzeri durumlar için planlanan uçuşlar
  • İş Seyahatleri
  • Üst düzey şirket yöneticilerin seyahatleri için planlanan uçuşlar
  • Özel şirket organizasyonlarında personelin transferleri için planlanan uçuşlar
  • Konser ve gösteri turları için planlanan uçuşlar
  • Spor organizasyonları için planlanan uçuşlar
  • Film çekimi ve klip organizasyonu için planlanan uçuşlar
Bizi Arayın