Yalova

Yalova Turları

Yalova Turları Doğal göl etrafında Türkiye’nin sakin ve eski şehirlerinden Yalova’da sakin bir zaman geçirmek güzel bir seçenek.
Termal İlçesi Üvezpınar Köyü’nden 8 km uzaklıkta bulunan Sudüşen Şelalesi ve çevresi doğa tutkunlarına muhteşem bir şölen sunar. Şelaleye giden yol, rahat ve doğal bir yürüyüş parkuru olup, yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerce yoğun olarak tercih edilmektedir. Şelaleye çıkarken eşsiz bir baraj gölü, Marmara Denizi manzarası ve çok çeşitli orman faunası ile karşılaşılır ki, bu güzergâh foto safari, doğa yürüyüşü ve piknik alanı olarak kullanılmaktadır. Panorama tepesi denizden 120m. yükseklikte ve her mevsim yeşil bitki örtüsü ile kaplı çok güzel görüntülere sahip bir alandır.

Tur Paketleri

TUR PROGRAMI

Ormanla çevrili bu doğa manzaralı göl kıyısında basit kamp ve piknik alanları bulunur.

Armutlu Kaplıcaları’nın suyu; sülfat, bikarbonat, klörür, kalsiyum, sodyum ve karbondioksitli bir birleşime sahip. Sıcaklığı 57-73 derece arasında değiştiği Armutlu Kaplıcaları’nın suyunun; romatizmal hastalıklara, dolaşım hastalıklarına, kırık sekellerine, cilt hastalıklarına, siyatik ve her tülü nevraljiye, çeşitli felçler, adale hastalıklarına ve atrofillerine, kadın hastalıklarına, hastalık ve ameliyat sonrası rahatsızlıklara ve metabolizma bozuklularına şifa olduğu görülüyor.

Özellikle doğa tutkunu olanlar için adeta bir cennet olan bölge trekking yapmak, uzun doğa yürüyüşlerine çıkmak ve bol bol fotoğraf çekmek için oldukça uygundur.

TÜRKİYE'Yİ BİZİMLE KEŞFEDİN.

Ayrıcalıklı Hizmeti Türkiye’de Bizimle Yaşayın.

Bizi Arayın